Möbler Speglar
1302073

Toilettspegel Fontana Arte Italien 1950/60-tal

Toilettspegel fontana arte italien 1950/60-tal.

Glas, spegelglas och kromad metall, 57 x 80 cm, från vägg ca 15 cm

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK