Taburetter / fotpallar, ett par, Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Målade och bronserade taburetter / fotpallar med skuren dekor. Fasta stoppade sitsar. Längd 41, bredd 41, höjd 23 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Utropspris
2 500 SEK