Skåp fanerat med björk, palisander mfl. träslag. Intarsiadekor. Inredning med flyttbara hyllor. Två lådor nedtill. Skyltmärkt " Kommanditbolaget Möbelaffären, Skövde" Bredd 132, djup 50, höjd 130 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10