Thommy Bremberg, skulptur signerad och daterad 2002
"How much romance can you take". Glas och metall. Ställ av vitmålat trä, skulpturens längd 126 cm
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 - 20 000 SEK