Konst Grafik
1305521

Victor Vasarely

(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely,  färgserigrafi signerad och numrerad 17/250.

Victor Vasarely, färgserigrafi signerad och numrerad 17/250

Komposition, bildyta 50 x 50 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK