Sideboard med benställning av ek. Fanerat med teak. Försedd med glasskiva. Längd 190, djup 47, höjd 81 cm.
Renoverad. Kompletterad. Skador. Ett ben snett.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10