Seppo Arina, olja på pannå, signerad och daterad -65.
"Citron och blå vas", 58.5 x 51.5 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Seppo Arina - en surrealist, utställningspublikation, Österbottens museum. Avbildad på sidan 45.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR