Okänd konstnär 1800-tal , osign. Miniatyr. Bildyta, diameter: 10,5 cm. Förgylld empireram.
Mor och barn. Miniatyr. Bildyta, diameter: 10,5 cm. Förgylld empireram.
Ej examinerad ur ram. Fuktskada i nedre vänster hörn. Lite smuts under glaset.
Familjen Kocks samling, Äs gård.