Design Konstglas
1309134

Kjell Engman

(Sverige, Född 1946)
Kjell engman, vas, artist's choice, kosta boda, 1900-talets andra hälft.

Kjell Engman, vas, Artist's choice, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Polykrom glasmassa. Signerad Kosta Boda K. Egnman 1040602. Höjd 47 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK