Henry Moore, färglitografi, signerad och numrerad 35/250
"Reclining figure with red stripes". Bladstorlek 23,5 x 22,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Något gulnad
Cramer 291
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10