Vitrinskåp, engelsk stil, 1900-talets mitt.

Vitrinskåp fanerat med mahogny samt med inläggningar av ljusare träslag. Två glasade dörrar, två hyllplan av glas. Elektrifierat. Bredd 90, djup 32, höjd 166 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken. Hyllorna med nagg i hörnen. Ej funktionstestat.

Utropspris
3 000 SEK