Arturo Elizondo, olja på duk, signerad Elizondo och daterad 1991.
"Zocalo". 138 x 168 cm.
Proveniens
Sotheby's New York, 6 oktober 1998, kat. nr 317.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK