Trelådig byrå fanerad med mahgony. Översta lådan med fällfront och lådinredning. Framfötter med lejontassar. Kolonner av marmor med förgyllda beslag. Bredd 108, djup 49, höjd 84 cm. Nyckel finns.
Fanerskador. Märken. Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.