Bestickserivs, 47 delar bl.a. Jacob Engelberth Torsk 1868.
Bestående av:
12 bordsgafflar, 19,5 cm.
6 bordsknivar, 25 cm.
12 bordsskedar, 17.5 cm.
12 teskedar, 15 cm.
2 såsslevar, 20 cm.
2 ostknivar, 19,5 cm.
Tårtspade, 28 cm.
Smärre slitage. Tårtspaden skev. Smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.