Fritz Winter, färglitografi, signerad och numrerad 32/100.
Komposition. Oramad. Bladstorlek 49 x 66 cm.
Mindre hanteringsveck. SVagt gulnad. Baksidan med tejprester.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK