Mahogny med skuren och skulpterad dekor, bakom dekorlist fyra mindre lådor, raka kannelerade ben, 93x42x135 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10