Fanerad med alm och alrot. Bokhyllan med hyllor, två utdragslådor samt dörr med hyllinteriör. Bredd 129, djup 26, höjd 82 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre fanerskador. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10