Zoia Krukovskya Lagerkrans, olja på pannå med guldgrund, signerad.
Kvinna med fågel och liljor. 46 x 37,5 cm.
Helhetsintrycket är gott. Smärre ytslitage.
Proveniens
Inköpt Lilla Bukowskis Maj 545, Nr 121.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK