Design Möbler
1314791

Fåtölj, "Gåsen", Herman Persson Järn- & Trämanufaktur, Bjärnum, 1950-tal.

Fåtölj, "gåsen", herman persson järn- & trämanufaktur, bjärnum, 1950-tal.

Stomme av svartlackerat stålrör. Armlän av teak. Klädsel avfårskinn. Sitthöjd 38, höjd 73 cm.

Slitage. Ställvis omfattande slitage. Fläckar. Färgbortfall. Skador på klädsel.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H114
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
4 800
473
571
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
5 maj 12:14
4 800 SEK
5 maj 12:14
4 600 SEK
5 maj 12:14
4 500 SEK
5 maj 12:14
4 400 SEK
5 maj 12:14
4 200 SEK