Stomme i betsad furu. Läderklädsel. Bär tillverkares etikett. Bredd 79 cm. Sitthöjd 42 cm. Total height ca 86 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Skador i fodertyget undertill.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10