Konst Skulptur
1315485

Arman (Armand Pierre Fernandez)

(Frankrike/USA, 1928-2005)
Fernandez arman, skulptur,  signerad, numrerad 7/100 patinerad och polerad brons.

Fernandez Arman, skulptur, signerad, numrerad 7/100 patinerad och polerad brons

"Au coeur de la Musique", gjutarmärkt Bocquel, höjd inklusive sockel 43 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

35 000
3 447
4 162
Utropspris
50 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
29 apr 14:18
35 000 SEK
29 apr 14:17
34 000 SEK
29 apr 14:12
33 000 SEK
29 apr 14:09
32 000 SEK
29 apr 14:09
31 000 SEK