Kjartan Slettemark, färglitografier, 2 st, signerade 110/250, 110/250.
Kjartan som pudel och Ansikte. Tryckt av Lindströms, Solna. Bladstorlek, vardera 59,5 x 50 cm.
Oramade
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10