Konst Grafik
1316533

James Rosenquist

(USA, 1933-2017)
James rosenquist, färglitografi signerad, numrerad 84/100 och daterad 1975.

James Rosenquist, färglitografi signerad, numrerad 84/100 och daterad 1975.

"Time Stream Prix Nobel". bildyta 76 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Klubbat pris
4 600
453
547
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 apr 21:00
4 600 SEK
27 apr 20:59
4 400 SEK
27 apr 7:09
4 200 SEK
21 apr 15:49
4 000 SEK