Lisa Johansson-Pape, taklampor 4 st, modell 71-149, Orno Stockmann 1960-tal.
Diameter 44 cm, brännmålad metall.
Målfläckar. Färgbortfall. Skador. Ej funktionstestad. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.