Beverloo Corneille, mapp med 4 färglitografier på japanpapper, 1983, signerade XI/XV.
”Enchantement des jours”. (Förtrollande lyckodagar). Bladstorlek, vardera 33 x 25 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK