Ilkka Pärni, serigrafi signerad daterad och numrerad 95 25/90
"Grez sur Loing", bildyta 21 x 31 cm
Ej examinerad ur ram. Mjuka veck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK