Björkfaner. Nedfällbar klaff som blir skrivskiva, med bakomliggande hyllinredning. Etikettmärkt. Bredd 70, djup (uppfälld) 22, höjd 50 cm. Nyckel finns.
Krackelyr. Märken. Repor. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.