Staffan Hultgren, stolar 3 st"Catalina", Bergaform samt Pär Malmwall bord "Alba"

Teak, Höjd 92 cm, bredd 51 cm, sitthöjd 44 cm. Märkta.

Märken. Repor. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK