Parskåp med lådor och skåpsdörrar. Fanerat med mahogny. Bredd 71, djup 39, höjd 170 cm vardera. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor. Lös listdel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10