Akrylglas. På hjultrissor. Beslag i vitmetall. Med hyllplan och uttag för flaskor. Brickmärkt "KASTRUP DESIGN NO.12 2008". Bredd 46, djup 37, höjd ca 114 cm.
Lås saknas, dörren håller sig inte stängd. Slitage. Repor och märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.