Göran Malmvall, vitrinskåp, 2 st, KA72 för Karl Andersson & Söner, 1900-talets senare del.
Fanerad med mahogny, beslag av metall, längd 80, bredd 35, höjd ca 202 cm, 9 hyllplan glas medföljer, socklar medföljer
Smärre slitage. Smärre fanerskador.