Joe Colombo, hurtsar, 2 + 1 stycken, modell "Boby", Bieffeplast, Padova.
Plast. Tre stycken hurtsar på hjul. Höjd 53-78, bredd 43, djup 43 cm.
Slitage och märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10