Silver Bägare & Skålar
1322680

Anders Johan Lignell, sockerskålarett par, silver, Sundsvall 1811.

Anders johan lignell, sockerskålarett par, silver, sundsvall 1811.

Empire. Höjd 21, längd ca 21 cm. Total vikt ca 678 g.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Ojämn form.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V5
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK