Sven Larsson & Christer Larsson, matbord, "Säterjäntan" samt stolar 2 st, 1970-tal.

Bord med 2 st klaffar, 75 cm, klaff 58 cm, klaff 58 cm, höjd ca 74 cm, 2 stolar, sitthöjd ca 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Inköpt 1972

Utropspris
3 000 SEK