1323540

Pentti Melanen

(Finland, 1917-2003)
Pentti melanen, olja på duk, signerad och daterad -57.

Pentti Melanen, olja på duk, signerad och daterad -57.

"Leena". 68,5 x 56 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ställvis krackelerad.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
250 EUR