Svart, logomönstrad canvas. Spännen i vitmetall. Justerbar axelrem. Tygfodrad. Innerfack. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 24 x 15 x 6 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.