Karl Erik Ekselius, fåtölj, "Mondo", JOC.
Stomme av aluminium. Fast stoppad rygg och sits, klädd armlän. Klädsel av ull. Etikettmärkt. Sitthöjd 45 cm.
Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.