Benställning i rostfritt stål. Svart skinn, lösa plymåer i sits och rygg, samt två cylindriska kuddar. Märkt DUX. Längd 210, djup 90, sitthöjd 40 cm.
Fläckar. Slitage. Smärre repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10