Joseph Beuys, object trouvé / multipel, signerad 1970-80-tal
'Guten Einkauf'. Objekt ca 26 x 17 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK