Mahognyfaner. Tre lådor. Snedställda hörn. Mässingskodda fötter och beslag. Nyckeln fungerar till två lås. Längd 95, bredd 47, Höjd 68 cm. Nyckel finns.
En mässingsko och ett hörnbeslag fattas. Fanerskador, sprickor, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.