Stolar med skuren dekor. Stoppad sits, stoppad medaljongrygg med kröndekor. Klädda armlän. Sitthöjd 39, bredd 60 cm.
Slitage. Skador. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10