Birger Kaipiainen, Servis 8 dlr "Paratiisi" Arabia, Finland 1900-talets slut porslin
Bestående av;
1 terrin med lock,
2 tallrikar, diamter 25 cm,
5 tallrikar, diameter 22 cm
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK