Rolf Palm, miniatyrer, 5 st, Mölle samt 4 miniatyrer, bl a Palshus, Danmark 1960-70-tal.
Fem miniatyrvaser signerade Palm Mölle. Olika glasyrer i grått, grönt, brunt och beige. Tre miniatyrvaser och en skål glaserade i brunt, blått och beige. Skålen signerad Palshus Denmark. Höjd 2 - 10,5 cm.
Helhetsintrycket är gott med mindre märken.