Juba Tuomola, litografi, signerad och daterad -08, numrerad 95/175.
"En tiskaa!" (Jag ska inte diska). Plåtstorlek 30,5 x 26 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10