Design Övrigt
1334298

Jaime Hayón taklampor ett par "Josephine pendant" Bosa för Metalarte 2000-tal

Jaime hayón taklampor ett par "josephine pendant" bosa för metalarte 2000-tal.

Porslin, skärm av tyg, höjd ca 80 cm, diameter 25 cm

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Smärre fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
1 800
177
209
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
3 sep 19:52
1 800 SEK
3 sep 19:52
1 000 SEK