Design Övrigt
1334586

Jaime Hayón vägglampetter ett par "Josephine Mini Wall Light" Metalarte 2000-tal

Jaime hayón vägglampetter ett par "josephine mini wall light" metalarte 2000-tal.

Höjd ca 52 cm, från vägg ca 22 cm

Ej funktionstestad. Smärre fläckar. Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK