Fanerat med jakaranda, väggpanel med sex hyllor på konsol, tidningshylla, två vitrinskåp med glasdörrar, tre hurtsar med dörrar och lådor, en öppen hurts med lådor, yttermått längd 360 cm, höjd 235 cm
Bruksslitage. Nagg. Repor. Blekt. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.