Barskåp fanerat med jakaranda, två skåpsdörrar med spegelglas samt hyll- och lådinredning, därunder med två utdragbara brickor. Längd 100, djup 41, höjd 147 cm. Citesintyg medföljer. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.