Svängd form med koniska träfötter. Fast textilklädsel, resårkärna. Sitthöjd 40, längd 230 cm.
Skador på klädseln. Slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10