Fanerade med mahogny. En låda och en tidningshylla vardera. Bredd 48, djup 31, höjd 53 cm.
Smärre slitage. Märken. Nagg. Något oljiga.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10